D2nrlub1gbsmj8no6yfj

Du vill utmana dina vanor. Du vill utmana organisationens vanor. Habitud hjälper dig.


I en värld där de mest eftersökta jobben i dag inte ens fanns för tio år sedan behöver vi träna på att hantera förändring. Förändringstakten lockar oss att bli kortsiktiga och det är svårt att hålla ögonen på vad som är viktigt på lång sikt. Våra visioner och de vi vill vara.

På samma sätt som det är svårt att förstå värdet av fysisk träning när man mår bra kan det vara svårt att förstå vikten av psykologisk träning. Du kämpar för att din organisation ska fungera bra, att den ska ha tydliga mål och att ni ska ge varandra positiv feedback. Vi kan hjälpa dig. Du är en utmanare, en vanebrytare, en psykologisk tränare.

Vi har samlat mängder av forskning som vi kokat ner till konkreta träningstips som utmynnar i utmaningar. Dessa kan hjälpa dig att göra det du vill göra och att påverka din organisation i rätt riktning.

Habitud är en tjänst från Psykologifabriken. Om du vill ha mer stöd i ditt arbete kan du boka en föreläsning eller en insats för att skapa nya vanor i er organisation. För varje bokning kan vi sprida mer psykologi från Psykologifabriken och skapa fler träningstips här på Habitud.se. Dessa sprider vi gratis för att människor ska kunna göra mer av det som är viktigt för dem och nå ett hållbart välbefinnande. 

Bhovi5geb8wuhabj2o0c

Gustav Nilsson

Leg. Psykolog

gustav@habitud.se
0733 625 246
Fq6hdcu7sbbvon3b7ctt

Jennifer Amin

Psykologkandidat

jennifer@habitud.se
0768701563
Vsq7sgcyzcoyej7ujhls

Katarina Blom

Psykolog

katarina@habitud.se
0704 973 079
Qsdeqjw13p7bhnjxspuv

Kristin Öster

Psykologkandidat

kristin@habitud.se
0707 127 041
Gckrj7fpovlhamxfxsgr

Oskar Henrikson

Leg. Psykolog

oskar@psykologifabriken.se
0739 696 625
Fm7sbnhlz3nrym3yzzfn

Siri Helle

Psykologkandidat

siri@habitud.se
0708 345 707
Logga in på Habitud

Logga in för att kunna anta utmaningar och få feedback på de du gjort! Du får även vårt nyhetsbrev med de mest populära utmaningarna.